در حال بارگیری...
10 جولای

معرفی کوادکوپتر تلو DJI Tello

در عین ناباوری ، DJI محصولی را ارائه کرده است که در طبقه کواد کوپتر های هابی و سرگرمی قرار می‌گیرد. با معرفی تلو تمامی محاسبات مخاطبان DJI اشتباه از آب درآمد و اینبار با یک کوادکوپتر ارزان طرف هستیم. کوادی که پیش‌بینی می‌شود بازار بسیاری از برندهای کوادکوپترهای ارزان را تحت شعاع قرار می‌دهد.

Tello
تللو پرنده کوچک

در ادامه با توضیحاتی کامل و جامع درباره این کوادروتور سبک و ارزان، شما را هر چه بیشتر با این Drone آشنا خواهیم ساخت…

شکل و ابعاد کوادکوپتر تلو

DJI Tello یک مالتی روتور با وزنی معادل ۸۰ گرم است که ابعاد آن تقریبا ۱۰x9x4 سانتیمتر می‌باشد. طول ملخ آن ۳ اینچ که برابر حدودا ۷ سانتیمتر است.

کواد کوپتر DJI Tello

رنگ بندی Tello

شرکت DJI تلو را با انتخاب سه رنگ روانه بازار کرده است . سفید ، زرد و آبی . بنظر می‌رسد این تنوع رنگی برای بک کوادروتور هابی و سرگرمی کم است. خرید کوادکوپتر

رنگبندی مالتی روتور دی جی آی تلو

ریموت کنترل و برد هلیشات تلو

از آنجا که این Drone یک محصول کامپکت و یک کوادکوپتر ارزان است، هدایت این کوادکوپتر بوسیله تلفن همراه انجام می‌شود. برد این کواد کوپتر با استفاده از گوشی ۱۰۰ متر است.

کوادکوپتر تلو ریموت کنترل ندارد و با موبایل هدایت می‌شود

اما DJI برای کسانی که خواهان پرواز این کوادکوپتر با ریموت کنترل هستند نیز چاره اندیشیده است. خرید کواد کوپتر

دی‌جی‌آی تلو قابلیت سازگاری با ریموت کنترل‌های GameSir را دارد. شما می‌توانید با تهیه جداگانه این ریموت کنترل، هدایت آن را بدون گوشی همراه انجام دهید.

ریموت کنترل GameSir

سرعت کوادروتور DJI Tello

سرعت کوادکوپتر Tello برابر ۲۹ کیلومتر بر ساعت است. باتوجه به موتورهای کوچک و جثه این کوادروتور و همینطور کاربری آن برای پرواز در محیط‌های بسته و داخلی ، سرعت ۲۹ کیلومتر جوابگوی لذت پرواز هدایتگر است.

باتری و مداومت پروازی Tello

DJI Tello دارای باتری با ولتاژ ۳٫۸ ولت و قدرت ۱۱۰۰ میلی‌آمپر است. این Drone با این باتری می‌تواند ۱۳ دقیقه مداومت پروازی داشته باشد. همچنین این پرنده با کابل USB شارژ می‌شود.

 

کوادکوپتر تلو ؛ کواد کوپتر دوربین دار


کوادکوپتر تلو با عکس ۵ مگاپیکسل

قدرت عکاسی کواد کوپتر تلو ۵ مگاپیکسل است و اندازه عکس خام و خروجی آن ۲۵۹۲×۱۹۳۶ می‌باشد. شارپنس این Drone بسیار بالاست و می‌توانید عکس‌هایی با کیفیت با قدرت تفکیک پذیری بالا را با آن ثبت کنید. خروجی عکس‌های این دوربین JPEG است. زاویه دید دوربین در کواد کوپتر تلو برایر ۸۲٫۶ درجه می‌باشد.

کواد کوپتر تلو با فیلم HD

کیفیت فیلم دوربین این پرنده HD است و سایز آن ۷۲۰p می‌باشد. نرخ برداشت تصاویر بر روی این اندازه ۳۰ فریم در ثانیه است. دوربین کوادکوپتر Tello دارای استابلایزر الکترونیکی است که کار آن رفع لرزش‌های تصویر ناشی از حرکت کوادکوپتر است. خروجی فیلم‌های این دوربین MP4 است.

ارسال تصویر

دوربین تلو قابلیت ارسال تصویر از طریق Wifi را دارد. شما می‌توانید در حین پرواز ، تصویر زنده را بدون نیاز به اینترنت از طریق وایفای مشاهده کنید و لذت پرواز را به حداکثر برسانید.

Tello سازگار با عینک VR

این Drone نیز مانند باقی محصولات DJI با عینک‌های VR واقعیت مجازی سازگار است. می‌توانید برای لذت بیشتر پرواز ، از عینک‌های Virtual Reality در پرواز با تلو استفاده کنید.

آپشن های پرواز کوادروتور Tello

درباره کواد کوپتر Tello

تلو دارای تیکاف و لندینگ خودکار

Tello دارای سیستم تیکاف و لندینگ خودکار است. شما می‌توانید با اشاره به دکمه مجازی بر روی گوشی تلفن همراه خود، موتورهای تلو را به حرکت درآورده و آن را پرواز دهید. برای لندینگ و یا فرود این پرنده نیز به همین طریق عمل خواهید کرد.

سیستم های پروازی هلی شات تلو

سنسور Vision

تلو دارای سنسور چشمی برای تشخیف میزان ارتفاع و همینطور بهینه سازی پرواز است. این سنسورها با پردازنده اینتل موجود در بورد

تلو یک کوادکوپتر ارزان

محتویات جعبه Tello

جعبه کوادکوپتر دی‌جی‌آی تلو شامل: کوادکوپتر تلو ، چهار عدد ملخ یدکی ، باتری تلو ، چهار عدد محافظ ملخ ، آچار نصب ملخ

جعبه کواد کوپتر تلو

مرجع : ipahbad.com

دیدگاه خود را بنویسید